Ana Sayfa

Üniversitelere En Kolay Ulaşım...

İstanbul Avcılar'da bulunan Özel Güvenler Kız Öğrenci Yurdu'na ulaşım İstanbul'un her yerinden çok rahattır.

İstanbul'un merkezi noktaları olan Mecidiyeköy, Topkapı, Bakırköy gibi bir çok noktadan metrobüs ile kız yurdumuza ulaşım 15-30 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Buda göstermektedir ki İstanbul'daki pek çok üniversiteye ulaşımın en kolay olduğu kız öğrenci yurtlarından biri Güvenler Kız Öğrenci Yurdu'dur. Ayrıca kız öğrenci yurdumuz İstanbul Avcılar'da yer alan İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne yürüme mesafesindedir.

Güvenler Kız Öğrenci Yurdu İstanbul'da ve Avcılar'da bulunan kız yurtlarına nazarankonumu itibarı ile çok daha fazla avantajlı olup Şükrübey Metrobüs Durağı'nın hemen önündedir. Atatürk havalimanına ulaşım sadece 15 dakikadır.

Kız yurdumuz E-5 karayolu üzerinde bulunması sebebiyle sadece metrobüs değil hemen hemen İstanbul'un her noktasından kalkan tek ve çift katlı otobüslerin yolu üzerindedir.

Güvenler Kız Öğrenci Yurdu'na ulaşım sadece Avrupa Yakası'ndan değil, Anadolu Yakası'ndan da Yenikapı - Bostancı - Kadıköy deniz otobüslerinin, Avcılar Ambarlı seferleri sayesinde oldukça kolay gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

 

GÜVENLER

Diğer yurdumuz olan Güvenler Kız Öğrenci Yurdu web sitesine gitmek için tıklayınız.

HIZLI İLETİŞİM

Adres  : Gümüşpala Mah. Nadide Sok. No:8 Avcılar/İstanbul
Tel        :
0(212) 593 22 97
info@guvenlerkizogrenciyurdu.com.tr